Wymiana szybek w smartfonach

Jako jedyni w Łodzi wykonujemy wymianę samych szybek w smartfonach bez potrzeby wymiany całych drogich modułów ( których cena niejednokrotnie sięga 900 złotych).

Dzięki profesjonalnej maszynie na której  wykonujemy tą usługę  – telefon wygląda jak nowy.

Wymiana szybki Iphone 5                                        -370
Wymiana szybki Samsung Galaxy S1 I9000             -250
Wymiana szybki Samsung Galaxy S2 I9100             -250
Wymiana szybki Samsung Galaxy S3 I9300             -300
Wymiana szybki Samsung Galaxy S4 I9505             -370
Wymiana szybki Galaxy Note 1 i 2                           -350

Jedyny warunek jaki MUSI spełniać telefon to sprawny wyświetlacz oraz dotyk – uszkodzona może być wyłącznie szyba.
Montowana w telefonie szyba jest nowa, oryginalna i przywraca pełną funkcjonalność telefonu – obraz i dotyk działają w sposób prawidłowy. Naprawa dokonywana jest profesjonalnie i pewnie – udzielamy gwarancji na wykonaną usługę.

WAŻNA INFORMACJA:
Oferowana usługa polega na REGENERACJI uszkodzonego wyświetlacza, a nie prowizorycznym obsadzeniu szyby na brzegach ramki.

Wyświetlacz AMOLED w Państwa telefonie zbudowany jest z trzech trwale zespolonych elementów – szyba jest przytwierdzona całą powierzchnią do warstwy dotykowej / wyświetlacza. Niewklejona szyba jest bardziej narażona na uszkodzenia mechaniczne, obniża sprawność dotyku i rozprasza wyświetlany obraz – powoduje to pustka pomiędzy szybą a LCD, której fabrycznie nie ma. Tylko demontaż przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz ponowne WKLEJENIE całą powierzchnią nowej szyby gwarantuje, że wyświetlacz nie straci swoich właściwości – kontrast, kąty widzenia, odpowiednia reakcja na dotyk, pod szybką nie gromadzi się kurz.

Comments are closed.