Wymiana szybek i wyświetlaczy

APPLE – iPhone, iPad    LG    NOKIA    SAMSUNG    SONY    HUAWEI    HTC    INNE MODELE

Jeżeli twój iPhone ma uszkodzoną szybkę albo wyświetlacz, zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu telefonów Abakus GSM w Łodzi. Klientom zapewniamy obsługi zawsze na najwyższym poziomie oraz w przystępnych cenach!Przyczyn uszkodzenia szybek i wyświetlaczy w iPhone jest sporo – najczęściej to upadek z wysokości na twarde podłoże, na przykład na kafelki albo bruk czy asfalt. Jeżeli telefon nie był właściwie zabezpieczony, w takim przypadku o zniszczenia bardzo łatwo. Szybkę i wyświetlacz możesz uszkodzić przez upuszczenie czegoś na smartfona albo przez noszenie telefonu razem z kluczami lub innymi ostrymi przedmiotami co powoduje mocne zarysowania. Niezależnie od powodu uszkodzenia, w naszym serwisie dostępna jest szybka, rzetelna i niedroga wymiana szybek i wyświetlaczy iPhone w Łodzi – jesteśmy całkowicie do usług wtedy, gdy pojawią się problemy.

Zajmujemy się wymianą szybek i wyświetlaczy w iPhonach wszystkich generacji, w tym 7+, 7, 6S, 6, 5s, 5, 4 i 4s, 3 i 3gs. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości oryginalne części, dzięki czemu smartfon po wykonaniu wymiany wygląda jak nowy. Demontaż wykonujemy z użyciem specjalistycznych narzędzi oraz zgodnie z obowiązującymi standardami, aby nie uszkodzić telefonu. Szybki i wyświetlacze montowane są bardzo precyzyjnie, dlatego też nie tracą one swoich funkcji i właściwości, w tym kątów widzenia, kontrastu, przejrzystości oraz funkcji dotykowej. Po wymianie telefon jest testowany i przekazywany klientowi. Zapraszamy również do dokupienia profesjonalnych ochronnych szkieł hartowanych do telefonów iPhone – dzięki nim można zredukować ryzyko uszkodzenia szybek i wyświetlaczy.

Jeżeli zależy ci na szybkości wykonania usługi, ponieważ nie chcesz rozstawać się ze swoim telefonem na dłużej, wtedy możemy wykonać także naprawę od ręki – w tym przypadku zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Abakus GSM – wymiana szybek i wyświetlaczy iPhone – Łódź – zachęcamy do skorzystania z naszej obsługi!